KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu (UBYO)

Bankacılık ve Finans Bölümü Tanışma Toplantısı-19.11.2018

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans bölümüne yeni kayıt yaptıran öğrenciler tanışma toplantısında buluştu.

Yüksekokulumuz Müdürü Doç. Dr. Ali Haluk PINAR’ın katılımıyla gerçekleştirilen tanıtım toplantısında bölüme yeni başlayan öğrenciler üniversite ve yüksekokul yöneticileri ile akademik ve idari personeli tanıma fırsatı buldu.

Doç. Dr. Ali Haluk PINAR Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ailesine yeni katılan öğrencileri tebrik ederek 2018-2019 öğretim yılının başarılı geçmesi temennisinde bulundu."Değişimin ve geleceğin adresi Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesine hoş geldiniz” diyen Doç. Dr. Ali Haluk PINAR, bölümün akademik ve idari altyapısından övgüyle söz ederek, öğrencilerin bu alanda nitelikli bir lisans eğitimi almalarının gelecekleri için ne kadar önemli olduğundan bahsetti. 

Ardından bölüm başkanı Dr. Ögr. Üyesi Gülferah BOZKAYA, bölümdeki akademik ve idari personeli tanıtarak öğrencilerin her türlü sorunlarını çözmeye ve bölümü daha çok geliştirmeye yönelik bir anlayış içinde hareket ettiklerini belirtti. Yaklaşan ara sınavlar ve bölümdeki genel işleyiş hakkında öğrencilerin sorularını cevapladı. 

Tanışma toplantısı, düzenlenen kokteyl ve müzik dinletisiyle son buldu.